در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> گفتگو >>
روزنامه گویه - رییس کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با ایلنا: در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است/ اقساط تسهیلات تعمیرات به اقساط مسکن مهر اضافه شد/ مدیران مقصر باید پاسخگو باشند
رییس کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با ایلنا: در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است/ اقساط تسهیلات تعمیرات به اقساط مسکن مهر اضافه شد/ مدیران مقصر باید پاسخگو باشند
رییس کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با ایلنا:
در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است/ اقساط تسهیلات تعمیرات به اقساط مسکن مهر اضافه شد/ مدیران مقصر باید پاسخگو باشند
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است، گفت: مدیران دخیل در ساخت مسکن مهر باید در مجلس به مردم پاسخ دهند.
محمد رضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با بیان اینکه هم اکنون در حین بازید از مناطق زلزله زده هستیم و میزان تخریب واحدهای مسکن مهر بسیار گسترده است، اظهار داشت: این میزان تخریب واحدهای مسکن مهر مایه تاسف است.
وی با تاکید بر اینکه قطعا در فرایند ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است، گفت: مدیران مقصر و سهل انگار فارغ از اینکه در چه دوره ای در حوزه ساخت مسکن مهر تصمیم گیر بوده اند، باید پاسخگو باشند و به طور قطع باید در مجلس توضیح دهند.
رییس کمیسیون عمران ادامه داد: تمام واحدهای مسکن مهر دچار تخریب و خسارات فراوانی شده اند و این میزان تخریب مایه تاسف است.
 
رضایی ادامه داد: ساکنان مسکن مهر از اقشار ضعیف جامعه هستند و در حالی که هنوز اقساط تسهیلات خرید مسکن مهر را تمام نکرده اند که اقساط تسهیلات مرمت و تعمیرات را هم باید بپردازند.
این نماینده مجلس با اشاره به تخریب بیمارستان نوساز در اسلام آباد غرب، اظهار داشت: بیمارستان آخرین ساختمانی است که در این سوانح باید تخریب شود اما متاسفانه شاهد تخریب گسترده یک بیمارستان نوساز در اسلام آباد غرب هستیم.
رضایی تاکید کرد: مسئولان دخیل در ساخت مسکن مهر متعلق به هر دولتی که باشند، باید درباره عملکرد خود به مردم پاسخگو باشند.
گفتگو و تنظیم: ---
تاریخ: 1396/8/25
موضوع: ---
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ، ،

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/8/7
تاریخ: 1399/8/6
تاریخ: 1399/8/5
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 3,762
   صفحات مرور شده: 3,762
روز گذشته:
   بازدید: 39,302
   صفحات مرور شده: 39,348
جمع کل:
   بازدید: 15,791,582
   صفحات مرور شده: 18,301,269

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز