در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه نابخردی سردمداران این کشور است
اقدام آمریکا علیه سپاه نشانه نابخردی سردمداران این کشور است
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در گروه های تروریستی نشانگر


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در گروه های تروریستی نشانگر نابخردی و حماقت سردمداران آمریکا و ایادی آنها بویژه رژیم کودک کش صهیونیستی است.
نصرت الله لطفی در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه آمریکا با تروریست نامیدن سپاه، وحشت و هراس خود از اقتدار نظام دینی را به وضوح نشان داد، افزود: سپاه نیرویی انقلابی و برآمده از متن مردم است و فقط محدود به یک تعداد خاصی از جامعه نیست.
وی با تاکید بر اینکه همه مردم ایران، سپاهی بودن را برای خود یک افتخار بزرگ می دانند، گفت: حضرت امام خمینی(ره) نیز خود را سپاهی می دانستند و به حق فرمودند اگر سپاه نبود، کشور نیز وجود نداشت.
لطفی همچنین منشاء اقدام نابخردانه دولتمردان آمریکا را در اقتدار و توانمندی سپاه توصیف کرد و افزود: سپاه که دیروز در جبهه حق علیه باطل و جبهه مقاومت و دفاع از حرم حضرت زینب (س) حضور داشت، امروز در عرصه کمک رسانی به سیل زدگان کشور حضوری جهادگونه دارد.
وی تصریح کرد: خداوند دشمنان نظام اسلامی را از احمق ها قرار داده است و این حماقت ها باعث شد بیشترین مشارکت ها را در بزرگداشت سپاه شاهد باشیم و مسئولان، نمایندگان مجلس و امامان جمعه دوشادوش مردم قدرشناس با پوشیدن لباس سپاهی مشتاقانه به صحنه آمدند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم همچنین گفت: اقدام به موقع وزیر امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی در قرار دادن ستاد مرکزی ارتش آمریکا در گروه های تروریستی جای تقدیر و سپاس دارد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با یک کار جهادی و انقلابی این سیاست را دنبال کنند‌.
نمازگزاران قمی همگام و همصدا با مردم اقصی نقاط کشور با برپایی راهپیمایی باشکوه اقدام خصمانه دولتمردان آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی را به شدت محکوم کردند.
دونالد ترامپ رئیس ‌جمهوری آمریکا دوشنبه هفته جاری با انتشار بیانیه ‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌ های تروریستی قرار می ‌دهد
در پی اعلام این تصمیم، محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری و رییس شورای عالی امنیت ملی پیشنهاد کرد که آن شورا نیروهای نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا موسوم به «سنتکام» را در فهرست گروه های تروریستی قرار دهد.
شورای عالی امنیت ملی نیز به دنبال اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی، در اقدامی متقابل دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا موسوم به سنتکام را از گروه های تروریستی معرفی کرد.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1398/1/25
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/2/31
تاریخ: 1399/2/30
تاریخ: 1399/2/29
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 6,222
   صفحات مرور شده: 10,473
روز گذشته:
   بازدید: 13,625
   صفحات مرور شده: 13,646
جمع کل:
   بازدید: 12,724,197
   صفحات مرور شده: 14,829,477

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز