در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - نمازگزاران قمی در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند
نمازگزاران قمی در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند
نمازگزاران این هفته نماز جمعه قم، پس از خطبه های نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی باشکوه حمایت خود را


نمازگزاران این هفته نماز جمعه قم، پس از خطبه های نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی باشکوه حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.
 
نمازگزاران اقدام اخیر ترامپ در قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را محکوم و حمایت همه جانبه خود را از سپاه اعلام کردند.
جمع کثیری از مردم مومن، متعهد و ولایتمدار قم پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه، همزمان با سراسر کشور با در دست داشتن تمثال های مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب، مسیر مصلای قدس تا چهارراه شهدای این شهر را با فریادهای کوبنده «الله اکبر»، «لااله الا الله»، « هیهات من الذله»، « مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل» پیمودند و بر اتحاد و یکپارچگی آحاد جامعه و امت اسلامی در برابر توطئه ها و دسیسه های تفرقه افکنانه استکبار جهانی تاکید کردند.
راهپیمایان همچنین با سردادن شعارهای «سپاه پاسداران افتخار کشور است، بازوی پرتوان ولایت و رهبر است»، «تمام ملت ما پشتیبان سپاه است سپاه ما یاورش حمایت الله است»، « آمریکا غارتگر، آدمکش و تروریست، حامی آل سعود پشتیبان صهیونیسم» و «آمریکا نابودیت نزدیک است آمریکا آینده ات تاریک است» ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا حمایت قاطعانه خود را از سپاه پاسداران اعلام داشتند.
نمازگزاران همچنین با سردادن شعارهای «دولت سپاهی شده ترامپ روانی شده مجلس سپاهی شده ترامپ روانی شده» و «رژیم نحس و خبیث آمریکاست، حامی هر تروریست آمریکاست، دشمن پست و عنود آمریکاست، حامی آل سعود آمریکاست»، خشم و انزجار خود را از سیاست های خصمانه آمریکا ابراز داشتند.
دونالد ترامپ رئیس ‌جمهوری آمریکا دوشنبه هفته جاری با انتشار بیانیه ‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌ های تروریستی قرار می ‌دهد.

نویسنده: ---
تاریخ: 1398/1/25
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/2/31
تاریخ: 1399/2/30
تاریخ: 1399/2/29
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 6,464
   صفحات مرور شده: 10,890
روز گذشته:
   بازدید: 13,625
   صفحات مرور شده: 13,646
جمع کل:
   بازدید: 12,724,439
   صفحات مرور شده: 14,829,894

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز