در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - اختصاص بلوار پیامبر اعظم به مسیر پیاده‌روی نیمه شعبان
اختصاص بلوار پیامبر اعظم به مسیر پیاده‌روی نیمه شعبان
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: در ایام نیمه شعبان بنا بر این است که باند رفت بلوار پیامبر اعظم(ص)


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: در ایام نیمه شعبان بنا بر این است که باند رفت بلوار پیامبر اعظم(ص) از حرم مطهر به سمت مسجد مقدس جمکران به مسیر پیاده روی اختصاص داده شده و مسیر برگشت بلوار به صورت رفت و برگشت جهت استفاده حمل و نقل عمومی و خودروهای امدادی و خدماتی در نظر گرفته شود.
به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با اشاره به تدابیر ترافیکی ویژه ایام نیمه شعبان در قم اظهار کرد: با توجه به تصمیمی که در کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائرین استان گرفته شد و با توجه به اینکه بنا شد راهپیمایی نیمه شعبان به صورت باشکوه برگزار شود مقرر شد که کل باند رفت از حرم مطهر به سمت مسجد مقدس جمکران به مسیر پیاده روی اختصاص داده شده و مسیر برگشت بلوار هم برای رفت و برگشت حمل و نقل عمومی و خودروهای امدادی و خدماتی در نظر گرفته شود.
وی تصریح کرد: ما تردد خودروهای شخصی و موتورسیکلت از بلوار پیامبر اعظم (ص)نخواهیم داشت،‌ مردم به گونه ای برنامه ریزی کنند که از مسیرهای جایگزین برای دسترسی به مسجد جمکران استفاده کنند.
معاون شهردار قم با تاکید بر اینکه مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) از صبح روز شنبه مسدود خواهد بود خاطرنشان کرد:‌ بنا بر این است که انسداد تا صبح روز نیمه شعبان ادامه یابد البته به صورت مقطعی هم ممکن است تصمیماتی گرفته شود.
اجرای بیش از ۲ هزار متر لوله گذاری آب خام ، کاشت ۱۱۰۰ اصله نهال و ۵ هزار گل فصلی در رینگ جمکران
شهردار منطقه ۵ قم از اجرای بیش از ۲ هزارمتر لوله گذاری آب خام ، کاشت ۱۱۰۰ اصله نهال  و ۵ هزار گل فصلی در رینگ مسجد مقدس جمکران خبر داد.
علیرضا اقبالیان شهردار منطقه ۵ قم از اجرای بیش از ۲ هزارمتر لوله گذاری آب خام ، کاشت ۱۱۰۰ اصله نهال و ۵ هزار گل فصلی در رینگ مسجد مقدس جمکران خبر داد و افزود:اجرای عملیات آماده سازی و لوله گذاری آب خام در رینگ دوم مسجد جمکران، به طول بیش از ۲ هزار متر و کاشت ۱۱۰۰ اصله نهال و بیش از ۵ هزار گل فصلی در رینگ اول جهت استقبال از نیمه شعبان درحال انجام می باشد.
وی با اعلام این خبر تصریح کرد: پس از اجرای عملیات آماده سازی و لوله گذاری،نسبت به کاشت گلهای فصلی در جمکران و پس از آن نیز با هدف زیباسازی مبادرت به کاشت بیش از ۲۰ هزار از انواع گونه های گلهای فصلی در بلوارها و بوستانهای سطح منطقه اقدام نموده ایم.
وی در پایان گفت: فاز دوم بوستان جنگلی کوهسار به مساحت بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع همزمان با دیگر پروژه ها، در حال انجام می باشد که امکانات رفاهی و ایجاد چشم‌انداز زیبایی برای زائران و شهروندان را به همراه خواهد داشت.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1398/1/29
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/2/31
تاریخ: 1399/2/30
تاریخ: 1399/2/29
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 7,304
   صفحات مرور شده: 12,357
روز گذشته:
   بازدید: 13,625
   صفحات مرور شده: 13,646
جمع کل:
   بازدید: 12,725,279
   صفحات مرور شده: 14,831,361

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز