در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه
انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه
مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار


مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم از انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه خبر داد.
سیدمحسن میرهادی در جلسه آموزش و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار با حضور ناظران خدمات شهری مناطق، با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی از سوی نیروهای خدمات شهری و فضای سبز، اظهار کرد: رعایت الزامات بهداشتی و سلامتی از سوی پیمانکاران و کارگران خدمات شهری باید نظارت شود.
مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به لزوم آموزش کارگران در خصوص نشانه‌های بیماری‌های ویروسی، تصریح کرد: خصوصا در مورد ویروس کرونا باید پاکبانان و کارگران فضای سبز توجیه شوند تا با تدابیر بهداشتی به کار خود ادامه دهند.
میرهادی با تاکید بر ضرورت اهتمام نیروهای شهرداری بر استمرار خدمت به شهر، گفت: ما نمی‌توانیم نظافت شهر را به دلیل شیوع بیماری یا هرچیز دیگری تعطیل کنیم و باید تدابیر لازم در خصوص پیشگیری از این مسائل اندیشیده شود.
وی با اذعان به اینکه انتقال زباله‌های عفونی بیمارستان‌های کامکار و فرقانی با ناوگان ویژه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: باید نظارت کامل صورت گیرد که پسماند این مراکز که به عنوان مرکز ویژه بستری بیماران مشکوک به ویروس کرونا هستند با رعایت کامل الزامات بهداشتی و انتقال پسماندهای عفونی صورت گرفته و به درستی دفع شود.
مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم ضدعفونی مستمر ناوگان انتقال پسماند را مورد تاکید قرار داد و افزود: دستورالعمل‌های مراکز بهداشتی نیز باید مستمر رصد شده و رعایت شود.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1398/12/7
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/1/1
تاریخ: 1398/12/27
تاریخ: 1398/12/26
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 12,451
   صفحات مرور شده: 12,477
روز گذشته:
   بازدید: 15,306
   صفحات مرور شده: 15,326
جمع کل:
   بازدید: 11,664,869
   صفحات مرور شده: 13,668,764

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز