در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - بسیج طلاب قم در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس
بسیج طلاب قم در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس
مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه قم گفت: تا ریشه کنی کامل کرونا، بسیج طلاب قم با همت جهادی همواره در


مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه قم گفت: تا ریشه کنی کامل کرونا، بسیج طلاب قم با همت جهادی همواره در کنار مردم ایستاده است.
 
اسماعیل امیرزاده، مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه علی بن ابی طالب (ع)قم در گفتگویی با اشاره به آخرین وضعیت عملکرد بسیج طلاب گفت:طلبه‌های بسیجی از همان روز‌های نخست مبارزه با ویروس منحوس ثابت قدم وارد میدان شدند و رسالت خود را خدمت به مردم می‌دانند.

وی ادامه داد: ۵۱۴ طلبه بسیجی در عرصه‌های مختلف به صورت جهادی برای مقابله با این ویروس منحوس و رفع مشکلات عدیده‌ای که برای مردم و جامعه ایجاد نموده است پای کار آمده اند.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه علی بن ابی طالب (ع) قم عنوان کرد: ۱۵۳ مبلغ این روز‌ها به مدافعان و سربازان خط مقدم سلامت پیوسته اند و شبانه روز در کنار پزشکان و پرستاران در خدمت بیماران کرونا هستند.

امیرزاده با اشاره به شرایط خاص تدفین اجساد کرونایی گفت:۱۱ طلبه در اقدامی خداپسندانه برای کمک رسانی برای غسل و کفن کرونایی‌ها در بهشت معصومه (س) قم خدمت رسانی می‌کنند.

وی گفت: ضد عفونی کردن درب منازل مردم (۲۵۰۰ تا از منازل) و بررسی ۳۷۰۰ خانواده از جهت داشتن بیمار کرونایی و سالخوردگان و اعزام پزشک به برخی از خانواده‌ها از دیگر اقدامات این طلاب بسیجی جهادگر است.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه علی بن ابی طالب (ع) قم با بیان این که در شرایط کنونی استان نیاز مبرم به اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده دارد، افزود: ۱۱ طلبه بسیجی در کارخانه تولید مواد ضد عفونی کننده در شهرک شکوهیه خدمت رسانی می‌کنند.

امیرزاده با تاکید بر این که بسیجیان با همه ظرفیت و توان در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس هستند گفت:۸۰ نفر از طلاب برای تعلیم موارد بهداشتی به دیگران برای پیشگیری از شیوع کرونا حضوری موثر و مستمر خواهند داشت.

وی افزود: بسیج طلاب استان با ارائه خدمات سلامت و تعلیم موارد بهداشتی در ۲۵۰۰ مکان عمومی حساس، مانند لبنیاتی ها، قصابی ها، سوپر مارکت‌ها و تحویل بیش از بیست هزار اقلام بهداشتی به درب منازل تا ریشه کنی کامل کرونا در صحنه هستند.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1399/1/3
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/3/13
تاریخ: 1399/3/12
تاریخ: 1399/3/11
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 8,465
   صفحات مرور شده: 11,999
روز گذشته:
   بازدید: 13,607
   صفحات مرور شده: 13,828
جمع کل:
   بازدید: 12,880,150
   صفحات مرور شده: 15,030,912

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز