در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - معافیت گمرکی برای واردات ماشین آلات با تکنولوژی بالا به قم
معافیت گمرکی برای واردات ماشین آلات با تکنولوژی بالا به قم
قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از معافیت گمرکی برای واردات ماشین آلات جدید با تکنولوژی بالا


قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از معافیت گمرکی برای واردات ماشین آلات جدید با تکنولوژی بالا در قم خبر داد و گفت: طی امسال ۱۴۶ مورد مجوز معافیت گمرکی در قم صادر شده است.
محمود سیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، گفت: جوازهای صادر شده مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با توجه به شرایط موجود و ضرورت کاهش ترددهای غیر ضروری در سطح شهر بدون نیاز به درخواست و حضور متقاضیان تا پایان خردادماه ۹۹ دارای اعتبار است.
وی افزود: این امر برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حضور متقاضیان اجرا شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در ادامه بیان کرد: طی ۱۱ ماهه گذشته تعداد ۱۴۶ مورد مجوز معافیت گمرکی به ارزش ۳ میلیارد و ۵۵۵ ریال برای واردات ماشین آلات جدید با تکنولوژی بالا باهدف راه اندازی خط تولید واحدهای تولیدی صنعتی یا جایگزین ماشین آلات قدیمی صادر شده است.
وی افزود: طی ۱۱ ماهه گذشته ۱۰۰ فقره پروانه بهره برداری ایجادی به ارزش ۲ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال با ظرفیت اشتغال ۲ هزار و ۲۹۶ نفر در قم صادر شده است.
به گفته سیجانی، همچنین در ۱۱ ماهه گذشته تعداد ۸۸ فقره پروانه بهره برداری توسعه واحدهای موجود به ارزش یک میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال سرمایه صادر شده است.
وی اظهار داشت: طی امسال تعداد ۱۱۸ فقره پروانه بهره برداری به علت عدم فعالیت در جهت ساماندهی مجوزها و بروزرسانی بانک اطلاعاتی ابطال یا تعلیق شده است.
+رشد میل و رغبت به سرمایه‌گذاری‌های جدید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به افزایش رغبت و میل به سرمایه گذاری در قم گفت: طی ۱۱ ماهه گذشته تعداد ۸۶۱ فقره جواز تأسیس ایجادی بدون برند به ارزش ۵۱ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال با ظرفیت اشتعال ۱۵ هزار و۳۹۰ نفر صادر شده است.
وی افزود: در مجموع تعداد کل جواز تأسیس موجود در استان ۳ هزار و۲۵۸ مجوز با پیش بینی اشتغال برای ۴۳ هزار و۵۹ نفر به ارزش سرمایه ۱۶۵ میلیارد و۳۶۱ میلیون ریال می‌باشد که این شاخص نشان از میل و رغبت به سرمایه گذاری‌های جدید در قم دارد.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1399/1/3
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/3/13
تاریخ: 1399/3/12
تاریخ: 1399/3/11
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 9,126
   صفحات مرور شده: 13,332
روز گذشته:
   بازدید: 13,607
   صفحات مرور شده: 13,828
جمع کل:
   بازدید: 12,880,811
   صفحات مرور شده: 15,032,245

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز