در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3      
صفحه اول  >> نشریه >> >>
روزنامه گویه - زیبا شدن چهره شهر با ساماندهی کوره ها
انتقاد مدیر منطقه پنج شهرداری از وضعیت کوره‌های اطراف قم؛
زیبا شدن چهره شهر با ساماندهی کوره ها
مدیر منطقه پنج قم گفت: در حال حاضر وضعیت کوره‌های اطراف قم در وسعت 1000 هکتاری، زیبنده شهر نیست و باید


مدیر منطقه پنج قم گفت: در حال حاضر وضعیت کوره‌های اطراف قم در وسعت 1000 هکتاری، زیبنده شهر نیست و باید ساماندهی شده و در راه‌سازی و بازگشایی‌ها، این نازیبایی‌ها از بین برود.
علیرضا اقبالیان با تشریح وضعیت منطقه پنج قم و اجرای پروژه‌ها اظهار داشت: محدوده منطقه ۵ شهرداری در حدود ۷۹۰۰ هکتار بوده که ۱۳۰۰ هکتار داخل محدوده و بیش از پنج هزار و۵۰۰ هکتار خارج از محدوده است، به‌طوری‌که موقعیت جغرافیایی داخلی و خارجی محدوده از نظر محیط مسکونی، کارگاهی، کارخانه‌ای و صنایع ساختمانی تفاوت دارد.
مدیر منطقه پنج قم افزود: محدوده این منطقه از خیابان شهید محلاتی، میدان پلیس، خیابان کلهری، بلوار فردوسی، بلوار پیامبر اعظم(ص) و پنج کیلومتر به سمت جمکران و بلوار خلیج‌فارس است که خدمت‌رسانی در آن انجام می‌شود.
اقبالیان با بیان اینکه افراد ساکن در منطقه پنج بالغ‌بر۹۰ هزار نفر بوده که این آمار غیر از اتباع خارجی ساکن بوده که سرشماری مشخصی دارند، ابراز کرد: افتخار داریم به تمامی اهالی این منطقه خدمات عمرانی، ساخت‌وساز و خدمات شهری ارائه می‌دهیم و خادمین مسجد مقدس جمکران در خدمت شهروندان و زائران هستیم.
وی با اشاره به پروژه‌های این منطقه عنوان کرد: پروژه‌های عمرانی بسیار بزرگی در محدوده منطقه پنج انجام می‌شود که شاخص‌ترین آن بلوار فردوسی و زیرگذر بلوار فردوسی است که رینگ دوم شهری در حدفاصل شهید صدوقی و خیابان جمهوری را به پیامبر اعظم(ص) و خیابان کلهری و همچنین به بلوار امام علی(ع) از سمت شهید محلاتی اتصال می‌دهد.
مدیر منطقه پنج قم عنوان کرد: همچنین یکی دیگر از پروژه‌های منطقه پروژه سه سطح میدان ولی‌عصر(عج) است که به‌طور کامل تا سه ماه آینده در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
اقبالیان ادامه داد: در حال حاضر وضعیت کوره‌های اطراف قم در وسعت ۱۰۰۰ هکتاری، زیبنده شهر نیست و باید ساماندهی شده و در راه‌سازی و بازگشایی‌ها، این نازیبایی‌ها از بین برود، به‌تازگی تملک در این بخش نیز آغازشده و با تعامل مردم به‌خوبی پیش می‌رود تا بتوانیم خیابانی را بازگشایی کنیم.
 

نویسنده: ---
تاریخ: 1399/5/15
موضوع: اخبار

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1399/6/31
تاریخ: 1399/6/30
تاریخ: 1399/6/29
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 2,289
   صفحات مرور شده: 2,291
روز گذشته:
   بازدید: 23,123
   صفحات مرور شده: 25,700
جمع کل:
   بازدید: 14,823,126
   صفحات مرور شده: 17,280,894

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز