در حال بارگذاری
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> اخبار >>
روزنامه گویه - اقتصاد مقاومتی و اسلامی با سفارش و شعار حل نمی شود/ برخی روی گزینه نظامی آمریکا حساب باز می کنند
آیت الله جوادی ‌آملی:
اقتصاد مقاومتی و اسلامی با سفارش و شعار حل نمی شود/ برخی روی گزینه نظامی آمریکا حساب باز می کنند
آیت الله جوادی ‌آملی:
اقتصاد مقاومتی و اسلامی با سفارش و شعار حل نمی شود/ برخی روی گزینه نظامی آمریکا حساب باز می کنند
حضرت آ‌یت الله جوادی آملی با اشاره به اقتصاد مقاومتی و لزوم توجه عملی به آن، گفت: اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی با سفارش و شعار حل نمی شود بلکه مسأله اقتصاد جامعه را باید با علم حل کرد.
به گزارش خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله عبدالله جوادی آملی استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم ظهر امروز در دیدار محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت با اشاره به حادثه زلزله کرمانشاه، از تلاش های دولت و ملت برای امدادرسانی و کمک رسانی به زلزله زدگان تقدیر کرد.
وی با تأکید بر این که با رشد و شکوفایی عقلی و علمی می توان کشور را اداره کرد، افزود: با شعار و تعارف کارها حل نمی شود، از این رو باید برای رشد عقلی و علمی سرمایه گذاری شود.
حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به وظایف حوزه و دانشگاه برای حل مشکلات جامعه، اظهار داشت: حوزه و دانشگاه باید به علمی توجه کنند که حلال مشکلات جامعه باشد، افراد را باید به گونه ای تربیت کرد که تنها به فکر پشت میزنشینی نباشند.
وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی و لزوم توجه عملی به آن، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی با سفارش و شعار حل نمی شود بلکه مسأله اقتصاد جامعه را باید با علم حل کرد.
مفسر برجسته قرآن کریم با انتقاد از بانک های ربوی، ابراز داشت: با این وضعیت بانک ها که ربوی عمل می کنند کسی به فکر تولید نمی افتد، باید با اصلاح نظام بانکداری سبب ترویج تولید در جامعه شد.
وی عنوان کرد: مناطقی مانند شمال کشور چند برابر کشور هلند وسعت دارند اما متأسفانه هنوز برخی چیزهای بی ارزش مانند علف وارد کشور می کنیم در حالی که هلند بخشی از لبنیات جهان را تأمین می کند.
حضرت آیت الله جوادی آملی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مردم با وجود همه مشکلات و سختی ها در برابر استکبار و آمریکا ایستادند اما متأسفانه برخی بر گزینه نظامی آمریکا حساب باز می کنند.
خبرنگار: ---
تاریخ: 1396/8/29
موضوع: ---

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
شماره های پیشین
تاریخ: 1398/3/25
تاریخ: 1398/3/24
تاریخ: 1398/3/23
بایگانی
منو
جستجو
جستجو
آگهی
کنتور
امروز:
   بازدید: 11,435
   صفحات مرور شده: 11,454
روز گذشته:
   بازدید: 17,868
   صفحات مرور شده: 17,892
جمع کل:
   بازدید: 7,476,314
   صفحات مرور شده: 9,188,251

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز