در حال بارگذاری
اخبار
یادداشت
گزارش
گفتگو
رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراها:
رییس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با ایلنا:
مقالات
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> اخبار >>
روزنامه گویه - انتقاد آ‌یت الله مکارم شیرازی از عدم توجه دولت به مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه/ مردم از بیکاری و گرانی رنج می برند
در درس خارج مطرح شد؛
انتقاد آ‌یت الله مکارم شیرازی از عدم توجه دولت به مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه/ مردم از بیکاری و گرانی رنج می برند
در درس خارج مطرح شد؛
انتقاد آ‌یت الله مکارم شیرازی از عدم توجه دولت به مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه/ مردم از بیکاری و گرانی رنج می برند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی از پرداختن دولت به کارهای غیر ضروری به جای حل مشکلات مردم انتقاد وتأکید کرد که مشکل مردم مسائل معیشتی و اقتصادی است و دولت نباید در تشخیص مشکلات به بیراهه رود.
به گزارش خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید امروز در درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با گرامیداشت سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(ع) تأکید کرد که در شرایط فعلی نیازمند وحدت بیشتر مسلمین هستیم.
وی افزود: دشمنان در سوریه و عراق فتنه به پا کردند که خوشبختانه خاموش شد اما ویرانی های آن تاچه زمانی باید آباد شود، دشمن اخیرا به این نتیجه رسیده که در لبنان آرام فتنه ایجاد کند، در جریان لبنان فردی را تحریک کردند تا ایجاد اختلاف کند و آن ها بتوانند هجمه وارد کنند؛ بنابراین باید هوشیار بوده و بدانیم که در شرایط فعلی وحدت لازم است.
استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم اعتقاد به مهدویت را ازحلقه های اتصال بین مسلمین دانست و اظهار داشت: باید بر مشترکات تکیه کرده و حلقه اتصال را تقویت کنیم، مهدویت مسأله ای است که همه مسلمین به اصل آن اعتقاد دارند.
وی ادامه داد: امروز اربعین حسینی به حلقه اتصال مسلمین تبدیل شده و بزرگداشت امام زمان(عج) نیز می تواند اینگونه باشد، عوامل انفصال و جدایی مسلمین باید رها شده و به عوامل وحدت و اتصال بپردازیم چراکه دشمن خاموش و بیکار ننشسته است.
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در بخش دیگر سخنان خود با انتقاد از دولت برای پرداختن به کارهای غیر ضروری به جای حل مشکلات مردم ابراز داشت: دولت در حال نوشتن آیین نامه حضور زنان در استادیوم ورزشی است، این در حالی است که می دانیم  این موضوع در دولت قبلی مطرح و مورد مخالفت مراجع واقع شد و رهبر انقلاب نیز مخالفت کردند.
 
وی عنوان کرد: متأسفانه با این که سابقه را می دانند به دنبال تصویب این مسأله هستند، یقینا می دانند که خواه نا خواه حواشی و مفاسدی خواهد داشت که قابل انکار نیست، باید از دولتمردان پرسید آیا مشکل مردم با وجود پخش تلویزیونی عدم حضور بانوان در مجالس ورزشی است یا این که مشکلات معیشتی و اقتصادی دارند.
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: مشکل مردم گرانی و عملکرد بانک ها است که مردم را بیچاره کردند، مشکل مردم بناهای فرسوده موجود در سراسر کشور است که وقتی زلزله می شود خسارات  و تلفات بسیاری را به بار می آورد.
وی اضافه کرد: مردم از بیکاری جوانان خود رنج می برند، جوانان تحصیل کرده بسیاری هستند که مشکل بیکاری دارند، مشکل مردم تعطیل شدن کارخانه ها است، اگر آیین نامه می نویسند باید برای رفع مشکلات معیشتی مردم و بیکاری جوانان باشد، چرا با وجود این که مسأله را می دانند به بیراهه می روند./ 
خبرنگار: ---
تاریخ: 1396/9/8
موضوع: ---

نظرات
نام
پست الکترونیکی
وب سایتhttp://
متن
کد امنیتیکد
تکرار کد امنیتی حساس به حروف کوچک و بزرگ

منوی نشریه
منو
جستجو
جستجو
آگهی
@gooyehqom  با

با سلام
تارنمای نشریه گویه آماده است. آگهی های شما را درج نماید.
برای سفارش آگهی با ایمیل daryabary2005@yahoo.com  شماره: 09127625987
تماس حاصل نموده و یا هر روز از ساعت 9 صبح لغایت 13 با تلفن 02537757890 تماس حاصل فرمایید.
تارنمای نشریه گویه

کنتور
امروز:
   بازدید: 4,613
   صفحات مرور شده: 4,636
روز گذشته:
   بازدید: 4,408
   صفحات مرور شده: 4,451
جمع کل:
   بازدید: 3,777,663
   صفحات مرور شده: 4,595,079

طراحی و راه اندازی وب سایت: رسانه پرداز